„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Rekrutacja na studia podyplomowe "Zarządzanie jednostkami opieki zdrowotnej"

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Zdrowia Publicznego rozpoczął rekrutację na kolejną edycję studiów podyplomowych "Zarządzanie jednostkami opieki zdrowotnej". Oferta tych studiów skierowana jest do osób, które już pełnią, lub przygotowują się do sprawowania funkcji zarządczych i organizacyjnych różnego szczebla w publicznych i niepublicznych jednostkach opieki zdrowotnej i innych instytucjach związanych z systemem ochrony zdrowia. Celem oferowanych studiów podyplomowych jest nabycie przez Słuchacza aktualnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności w zakresie szeroko pojętej tematyki zarządzania jednostkami opieki zdrowotnej. Program studiów nakierowany jest na wykształcenie u Słuchaczy umiejętności: rozwiązywania problemów organizacyjnych, planowania strategii rozwojowej, sprawnego podejmowania decyzji oraz skutecznego kierowania zespołami pracowników.
 

Studia odbywają się w trybie zjazdów weekendowych (sobota – niedziela). Zajęcia najbliższej edycji trwać będą w okresie: luty 2018 – grudzień 2018 r., z przerwą w okresie wakacyjnym.

Rekrutacja trwa od 2 października do 15 grudnia 2017 r.


Dodatkowe informacje na temat procesu rekrutacji oraz szczegółowego programu studiów można uzyskać u pani mgr Moniki Duszki pod numerem telefonu (12) 433 28 01 oraz na stronie internetowej:

http://www.izp.wnz.cm.uj.edu.pl/studia/podyplomowe

 

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: