„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Finalna konferencja projektu Pro-Health65+

W dniach: 29.06 - 01.07 2017 r. w Maastricht, w Holandii odbyła się trzecia (finalna) konferencja europejskiego projektu Pro-Health65+ pt. „Health promoters and health literacy needs of older people”. Projekt realizowany jest w ramach Drugiego Programu Zdrowia UE, koordynowany przez Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, a prowadzony przez prof. Stanisławę Golinowską z Instytutu Zdrowia Publicznego UJ CM. W konferencji uczestniczyli realizatorzy projektu z krajów europejskich, grupa pracowników Instytutu Zdrowia Publicznego, która odpowiadała za główne badania realizowane w projekcie, a także przedstawiciele władz uczelni: prof. Beata Tobiasz Adamczyk, Pełnomocnik Rektora UJ ds. kształcenia i współpracy międzynarodowej w Collegium Medicum, prof. Tomasz Brzostek, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, dr hab. Christoph Sowada, Dyrektor Instytutu Zdrowia Publicznego i dr Roman Topór-Mądry, Wicedyrektor Instytutu Zdrowia Publicznego.

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: