„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Zebranie naukowe pracowników Instytutu Zdrowia Publicznego - 24.05.2017 r.

24 maja 2017 r. odbyło się zebranie naukowe pracowników Instytutu Zdrowia Publicznego poświęcone badaniom dotyczącym nierówności w zdrowiu. Spotkanie spotkało się z żywym zainteresowaniem nie tylko badaczy i nauczycieli akademickich, ale także zaproszonych gości: przedstawicieli Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, Wydziału Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego a także Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Tematyka prezentacji znalazła odbicie w obecnych przemianach w systemie ochrony zdrowia w Polsce i stanowiła bodziec do dyskusji na temat potrzeb zdrowotnych oraz korzyści związanych z wsparciem społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Prezentacje wygłoszone w trakcie spotkania:

 Zdrowie w rękach władzy

Ocenianie programów polityki zdrowotnej. Ewaluacja jako warunek unikania błędów

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: