„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Wizyta pani profesor Tetiany Gruzievy w Instytucie Zdrowia Publicznego

Wizyta prof. Tetiany Gruzievy z Bogomolets National Medical University w Kijowie w Instytucie Zdrowia Publicznego

W dniach 22-25 maja 2017 r. w Instytucie Zdrowia Publicznego przebywała pani prof. Tetiana Gruzieva z Bogomolets National Medical University w Kijowie, która przyjechała do Krakowa w ramach umowy bilateralnej między Uniwersytetem Jagiellońskim Collegium Medicum a Bogomolets National Medical University. Umowa zakłada między innymi spotkania mające na celu nawiązanie współpracy przy tworzeniu nowych kierunków studiów w ochronie zdrowia. Z panią prof. Tetianą Gruzievą zobaczyli się pani prof. Beata Tobiasz-Adamczyk – pełnomocnik Rektora UJ ds. kształcenia i współpracy międzynarodowej w Collegium Medicum  oraz pan prof. Tomasz Brzostek – Dziekan Wydziału  Nauk o Zdrowiu. Podczas pobytu w Instytucie, dzięki spotkaniom z Dyrekcją oraz kierownikami zakładów, pani prof. Tetiana Gruzieva zapoznała się z działalnością naszego Instytutu zarówno w obszarach związanych z dydaktyką, jak i badaniami naukowymi. Wzięła także udział w spotkaniu naukowym, którego tematyka koncentrowała się wokół badań dotyczących nierówności w zdrowiu.

 

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: