„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Zapowiedź IV Konferencji Naukowej Polskiego Towarzystwa Nauk o Człowieku i Ewolucji

Instytut Zdrowia Publicznego w 2017 roku organizuje IV konferencję naukową Polskiego Towarzystwa Nauk o Człowieku i Ewolucji (http://ptnce.pl/). Konferencja odbędzie się w dniach 20-22 września 2017 r. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego na ul. Św. Łazarza w Krakowie.


W konferencji uczestniczyć będą osoby z Polski i Europy, prowadzące badania m.in. z zakresu biologii człowieka, medycyny, antropologii i psychologii. Na konferencji wykłady wygłoszą m.in. prof. Katie Hinde z USA, zajmująca się kobiecym mlekiem; prof. Jonathan Wells z University College London, autor książki Metabolic Ghetto, zajmujący się zdrowiem publicznym; jak również prof. Bogusław Pawłowski, polski antropolog zajmujący się ewolucyjnym podłożem ludzkich zachowań i preferencji.


Spotkanie kierowane jest również do studentów i doktorantów. Na konferencji przyznana zostanie nagroda za najlepsze wystąpienie studenckie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!
 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach:

http://ptnce2017.pl/

https://www.facebook.com/PTNCE2017/

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: