„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Bieg Bohaterów zorganizowany przez studentkę kierunku "Zdrowie Publiczne"

Bieg Bohaterów zorganizowany przez naszą Studentkę 

 

Miło nam donieść, iż w sobotę 6 maja na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się charytatywny bieg zorganizowany przez naszą Studentkę Monikę Kuklę działającą w Stowarzyszeniu All In UJ. Trasa liczyła 5 km, a w biegu wystartowało ponad 450 osób przebranych w kolorowe stroje. Podczas wydarzenia zebrano 10 tyś. złotych na rzecz Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera.

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: