„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Zakończenie wizyty studentów z Uniwersytetu w Kopenhadze

W dniach 16.02-17.03 br., w Instytucie Zdrowia Publicznego gościliśmy po raz czwarty studentów z Uniwersytetu w Kopenhadze realizujących część swojego magisterskiego programu Global Health. W tym roku przybyło 19 studentów pochodzących z różnych krajów świata. W ramach przygotowanego dla nich programu nauczania zaznajomili się z różnymi aspektami funkcjonowania systemu ochrony zdrowia. Studenci uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wykładowców Instytutu Zdrowia Publicznego oraz odwiedzali różne instytucje związane z systemem ochrony zdrowia w Krakowie, Warszawie oraz Myślenicach.
W piątek 17 marca odbyło się oficjalne zakończenie wizyty, podczas którego studenci zaprezentowali efekty swojego pięciotygodniowego pobytu. Pod opieką pracowników Instytutu Zdrowia Publicznego: dr Urszuli Stepaniak, dr Marzeny Woźniak, mgr Michała Zabdyr-Jamróz oraz dr Andrzej Galbarczyka, studenci przygotowali projekty dotyczące wybranych problemów zdrowotnych i systemu ochrony zdrowia w Polsce. Podczas uroczystego lunchu Pan Prof. Ib Christian Bygbjerg podziękował wraz z studentami za opiekę „śpiewająco” (poniżej autorski tekst Pana Profesora do melodii „O my darling Clementine”).

 

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: