„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Prestiżowe wyróżnienie stowarzyszenia EHBEA dla dr Urszuli Marcinkowskiej Trimboli

Z radością informujemy, że zatrudniona w Instytucie Zdrowia Publicznego w Zakładzie Zdrowia i Środowiska dr Urszula Marcinkowska Trimboli zdobyła prestiżowe wyróżnienie stowarzyszenia European Human Behaviour and Evolution (EHBEA) dla Młodego Badacza Roku 2017. Na zaproszenie organizatorów, dr Marcinkowska wygłosi wykład plenarny na corocznej konferencji stowarzyszenia EHBEA w Paryżu, pt: "La donna è mobile (?). Dygresje na temat hormonów i preferencji oraz aktywności seksualnej kobiet".

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: