„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Spotkanie opłatkowe pracowników Instytutu

Dnia 21 grudnia 2016 roku w Auli Instytutu Zdrowia Publicznego odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe pracowników Instytutu Zdrowia Publicznego. Życzenia spokojnych i udanych Świąt Bożego Narodzenia, wielu sukcesów w życiu zawodowym i powodzenia w życiu osobistym zostały przekazane pracownikom przez dyrektora Instytutu Zdrowia Publicznego dr hab. Christopha Sowadę i profesora Włodzimierza Cezarego Włodarczyka. W trakcie spotkania odbyło się także uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika Instytutu Zdrowia Publicznego, mgr Kingi Brzezińskiej. Potrawy podawane w trakcie Wigilii przygotowali wspólnymi siłami pracownicy Instytutu.

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: