„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Wizyta studentów z Maastricht University w Instytucie Zdrowia Publicznego

Również w tym roku Instytut Zdrowia Publicznego UJ CM w ramach wieloletniej współpracy z Uniwersytetem w Maastricht (Holandia) przyjmie zagranicznych studentów na wykłady i warsztaty z zakresu zdrowia publicznego. Podczas tygodniowego pobytu w Krakowie studenci zapoznają się również z funkcjonowaniem placówek świadczących opiekę zdrowotną. Wykłady i warsztaty poprowadzą pracownicy i współpracownicy Instytutu Zdrowia Publicznego, a także Wydziału Nauk o Zdrowiu. W ramach wizyty studenci będą mogli zwiedzić Stare Miasto Krakowa, Nową Hutę i Muzeum Uniwersyteckie.

Szczegóły wizyty znajdą Państwo w harmonogramie.

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: