Wizyta studentów z Maastricht University w Instytucie Zdrowia Publicznego

Również w tym roku Instytut Zdrowia Publicznego UJ CM w ramach wieloletniej współpracy z Uniwersytetem w Maastricht (Holandia) przyjmie zagranicznych studentów na wykłady i warsztaty z zakresu zdrowia publicznego. Podczas tygodniowego pobytu w Krakowie studenci zapoznają się również z funkcjonowaniem placówek świadczących opiekę zdrowotną. Wykłady i warsztaty poprowadzą pracownicy i współpracownicy Instytutu Zdrowia Publicznego, a także Wydziału Nauk o Zdrowiu. W ramach wizyty studenci będą mogli zwiedzić Stare Miasto Krakowa, Nową Hutę i Muzeum Uniwersyteckie.

Szczegóły wizyty znajdą Państwo w harmonogramie.