„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Wywiad z dr Andrzejem Galbarczykiem w RMF FM

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z dr Andrzejem Galbarczykiem z Zakładu Zdrowia i Środowiska o wynikach jego najnowszego badania, przeprowadzonego wspólnie z panią dr Anną Ziomkiewicz z Instytutu Immunologii i Terapii Doswiadczalnej PAN.
Badanie dotyczyło tego, w jaki sposób tatuaże wpływają na postrzeganie zdrowia i atrakcyjności fizycznej mężczyzn, a opublikowane zostało na łamach czasopisma "Personality and individual Differences". W badaniu przeprowadzonym za pośrednictwem Internetu uczestniczyło około 2000 kobiet i około 200 mężczyzn. 


(zdjęcie ze strony RMF FM)

Tekst wywiadu dostępny jest na stronie rmf24.pl
Pełny tekst publikacji

 


 

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: