Relacja z konferencji z okazji 25-lecia Instytutu Zdrowia Publicznego w miesięczniku Alma Mater

Relacja z konferencji "Zdrowie Publiczne w Polsce, w Europie i na świecie"

W październikowym numerze miesięcznika Uniwersytetu Jagiellońskiego Alma Mater ukazała się relacja z organizowanej dnia 3 czerwca 2016 roku konferencji z okazji jubileuszu 25-lecia Instytutu Zdrowia Publicznego "Zdrowie Publiczne w Polsce, w Europie i na świecie". Autorem relacji jest pan doktor Maciej Rogala, pracownik Zakładu Polityki Zdrowotnej i Zarządzania IZP. W konferencji wzięły udział osoby, które odegrały istotną rolę w utworzeniu Szkoły Zdrowia Publicznego, przekształconej potem w Instytut Zdrowia Publicznego, byli i obecni pracownicy instytutu, absolwenci i słuchacze organizowanych przez instytut studiów, a także esperci z zakresu Zdrowia Publicznego z kraju i zagranicy. W relacji z konferencji znaleźć można szczegółowe omówienie poszczególnych sesji tematycznych. Autorem zdjęć ilustrujących artykuł jest pan Jerzy Sawicz.

Szczegóły o miesięczniku Alma Mater znaleźć można na stronie: http://www.almamater.uj.edu.pl/

link do pełnego tekstu artykułu