„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Relacja z konferencji z okazji 25-lecia Instytutu Zdrowia Publicznego w miesięczniku Alma Mater

Relacja z konferencji "Zdrowie Publiczne w Polsce, w Europie i na świecie"

W październikowym numerze miesięcznika Uniwersytetu Jagiellońskiego Alma Mater ukazała się relacja z organizowanej dnia 3 czerwca 2016 roku konferencji z okazji jubileuszu 25-lecia Instytutu Zdrowia Publicznego "Zdrowie Publiczne w Polsce, w Europie i na świecie". Autorem relacji jest pan doktor Maciej Rogala, pracownik Zakładu Polityki Zdrowotnej i Zarządzania IZP. W konferencji wzięły udział osoby, które odegrały istotną rolę w utworzeniu Szkoły Zdrowia Publicznego, przekształconej potem w Instytut Zdrowia Publicznego, byli i obecni pracownicy instytutu, absolwenci i słuchacze organizowanych przez instytut studiów, a także esperci z zakresu Zdrowia Publicznego z kraju i zagranicy. W relacji z konferencji znaleźć można szczegółowe omówienie poszczególnych sesji tematycznych. Autorem zdjęć ilustrujących artykuł jest pan Jerzy Sawicz.

Szczegóły o miesięczniku Alma Mater znaleźć można na stronie: http://www.almamater.uj.edu.pl/

link do pełnego tekstu artykułu

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: