„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Kardiologia prewencyjna - Kardiologia Prewencyjna 2016 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy

Szanowni Państwo!

IX Konferencja Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2016 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy" odbędzie się w Krakowie w dn. 18-19 listopada 2016 r.

Uprzejmie zawiadamiamy, że termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2016 r. Jednocześnie informujemy, że wszystkie streszczenia zakwalifikowane do prezentacji w czasie Konferencji wezmą udział w konkursie na najlepsze doniesienie oryginalne. Nagrodą będzie grant wyjazdowy na Konferencję EuroPRevent 2017 (Malaga, Hiszpania). Szczegóły dotyczące Konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.kardiologiaprewencyjna.eu

Mamy nadzieję, że wzorem poprzednich Konferencji organizowanych przez naszą Sekcję tegoroczna Konferencja okaże się sukcesem zarówno pod względem naukowym, jak i dydaktycznym. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane szeroko rozumianą kardiologią prewencyjną do udziału w Konferencji.

Do zobaczenia w Krakowie.

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: