Projekt dydaktyczny Europubhealth Plus 2017-2021

Z przyjemnością informujemy, że międzynarodowy projekt dydaktyczny Europubhealth Plus 2017-2021 opracowany przez Konsorcjum w składzie: The University of Sheffield, The University of Granada, The Andalusian School of Public Health, Uniwersytet Jagielloński, The University of Rennes 1, EHESP School of Public Health Rennes, The University of Maastricht, The Free University of Brussels został przez Komisję Europejską zakwalifikowany do realizacji.

Nabór na dwuletnie studia Europubhealth Plus odbędzie się w trzech kolejnych latach, oferowane będzie 49 grantów/stypendiów  oraz 15 grantów specjalnych dla kandydatów z krajów Azji i Ameryki Południowej.

Nasz projekt uzyskał  81 punktów na 100 możliwych.

Koordynatorzy Konsorcjum - EHESP School of Public Health w Rennes pragną ten sukces zadedykować Irminie Jurkiewicz-Świętek, koordynującej studia  Europubhealth w Instytucie Zdrowia Publicznego w latach 2009-2015, zmarłej nagle i przedwcześnie w ubiegłym roku.