Uroczystość absolutoryjna Wydziału Nauk o Zdrowiu

Dnia 2 lipca 2016 r. w Auditorium Maximum UJ miała miejsce uroczystość absolutoryjna Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM, podczas której absolwentom pielęgniarstwa, położnictwa, zdrowia publicznego i fizjoterapii wręczano karty absolutoryjne. Podczas gali Absolutorium mgr Anna Szetela oraz dr hab. Christoph Sowada otrzymali od studentów zdrowia publicznego podziękowania za „wyróżniającą się pracę pedagogiczną i wychowawczą, za wszelką pomoc, okazane serce, wyrozumiałość i szacunek". Podobne podziękowania od studentów otrzymali również dr hab. Ryszard Gajdosz, prof. dr hab. Małgorzata Schlegel-Zawadzka i dr Janusz Pokorski.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia obejrzeć można na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiegi - Collegium Medicum (zakładka wydarzenia).