„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Uroczystość absolutoryjna Wydziału Nauk o Zdrowiu

Dnia 2 lipca 2016 r. w Auditorium Maximum UJ miała miejsce uroczystość absolutoryjna Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM, podczas której absolwentom pielęgniarstwa, położnictwa, zdrowia publicznego i fizjoterapii wręczano karty absolutoryjne. Podczas gali Absolutorium mgr Anna Szetela oraz dr hab. Christoph Sowada otrzymali od studentów zdrowia publicznego podziękowania za „wyróżniającą się pracę pedagogiczną i wychowawczą, za wszelką pomoc, okazane serce, wyrozumiałość i szacunek". Podobne podziękowania od studentów otrzymali również dr hab. Ryszard Gajdosz, prof. dr hab. Małgorzata Schlegel-Zawadzka i dr Janusz Pokorski.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia obejrzeć można na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiegi - Collegium Medicum (zakładka wydarzenia).

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: