Bieg Bohaterów zorganizowany przez studentkę kierunku "Zdrowie Publiczne"

Bieg Bohaterów zorganizowany przez naszą Studentkę

Miło nam donieść, iż w sobotę 6 maja na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się charytatywny bieg zorganizowany przez naszą Studentkę Monikę Kuklę działającą w Stowarzyszeniu All In UJ. Trasa liczyła 5 km, a w biegu wystartowało ponad 450 osób przebranych w kolorowe stroje. Podczas wydarzenia zebrano 10 tyś. złotych na rzecz Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera.