Sukces studentek z Instytutu Zdrowia Publicznego na Międzynarodowej Konferencji Studentów kierunków Medycznych

W dniach 27-29.04.2017 r. odbyła się 25. edycja International Medical Students’ Conference.

Na sesji Health Science najwyżej ocenione zostały prezentacje dwóch naszych studentek. Pierwsze miejsce zajęła Berenika Kuna za pracę pt.: “Personality and reaction to infant’s cry,” drugie miejsce zajęła Karolina Miłkowska za pracę pt.: “Maternal self-rated health and number of sons. Evidence for the cost of reproduction in women.