„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Prezentacja platformy AFAST w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji

Prezentacja platformy AFAST w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji

 
W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji w dniu 20.05. o godz.12:00 zapraszamy do sali 227 na prezentację platformy AFAST wspierającej rehabilitację osób z zaburzeniami mowy. Platforma ta powstała we współpracy m.in. pracowników Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum, a także Fundacji Salus Publica na Rzecz Zdrowia Publicznego oraz Parku Naukowo-Technologicznego TECHNOPARK Gliwice Sp. z o.o. Powstanie aplikacji było możliwe dzięki finansowaniu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Aplikacja dostępna jest pod adresem www.afast.pl
 
Zapraszamy! 

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: