„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Instytut Zdrowia Publicznego na Dniu Otwartym Wydziału Nauk o Zdrowiu UJCM


      W dniu 24 marca 2017 roku studenci i pracownicy Instytutu Zdrowia Publicznego uczestniczyli w Dniu Otwartym Wydziału Nauk o Zdrowiu, Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Jeszcze przed oficjalną godziną rozpoczęcia się wydarzenia zagościli na naszych stoiskach uczniowie szkół średnich, którzy mogli zasięgnąć informacji o zasadach rekrutacji i porozmawiać o praktycznych aspektach studiowania na kierunku zdrowie publiczne, a także dokonać szeregu podstawowych pomiarów zdrowotnych wraz z interpretacją wyniku. Odwiedzający mogli sprawdzić skład masy ciała metodą bioimpedancji, ciśnienie tętnicze krwi, poziom CO2 w powietrzu wydychanym, siłę uścisku ręki oraz porozmawiać na temat zbilansowanej diety. W Dniu Otwartym uczestniczyli studenci Koła Naukowego przy Zakładzie Żywienia Człowieka, Panie Anna Chmura, Karolina Kowal oraz Magdalena Smalcerz oraz z Koła Naukowego Zakładu Epidemiologii, Pani Kinga Gunia oraz opiekunowie dr Beata Piórecka i dr Roman Topór-Mądry.

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: