„Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkanie multidyscyplinarne, na które oprócz specjalistów zdrowia publicznego zapraszamy kardiologów, ale także zainteresowanych tematem internistów i lekarzy rodzinnych, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017r. w Krakowie.  Termin zgłaszania streszczeń upływa 30 września 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.kardiologiaprewencyjna.eu/

Komitet Organizacyjny Konferencji

Udział pracowników Instytutu Zdrowia Publicznego w międzynarodowym projekcie: "Kołysanka – międzynarodowe badanie śpiewu dzieciom"

Naukowcy z Zakładu Zdrowia i Środowiska dołączyli do międzynarodowej grupy badaczy prowadzących projekt na temat uspokajania dzieci śpiewem. Głównym jego celem będzie sprawdzenie, na ile śpiewanie dzieciom jest uwarunkowane kulturowo. W ramach projektu naukowcy będą gromadzili nagrania kołysanek śpiewanych dzieciom w takich krajach jak: Finlandia, USA, Ekwador, Boliwia, Indie, Kolumbia, Chiny, Etiopia, Nowa Zelandia i Polska i usiłowali wychwycić ich wspólne cechy akustyczne.

Badanie koordynowane jest przez naukowców z amerykańskiego Uniwersytetu Harvarda.

Więcej o projekcie znajdą Państwo tutaj

 

Projekty - logo

logo projektu EuroPubHealth. Kliknij tutaj, żeby uzyskać więcej informacji o studiach
 


 

"E-Zdrowie i Telemedycyna"

      

Informacje o konferencji
"E-Zdrowie i Telemedycyna"

ZNOZ patronem medialnym konferencji

Zeszyty Naukowe Ochrony Zdrowia
patronem medialnym konferencji: